reklama

RAKSSQL dla Samodzielnych Przedsiębiorców 2016.1.14.1017

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RAKSSQL dla Samodzielnych Przedsiębiorców to program dedykowany dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Program oferuje podstawową funkcjonalność niezbędną w małym, samodzielnym biznesie - wylicza podatki i generuje deklaracje, umożliwia wystawianie faktur, paragonów itp., rozlicza koszty, środki trwałe oraz samochody, automatycznie dokonuje stosownych wpisów w Księdze Przychodów i Rozchodów i prowadzi ewidencję VAT.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #22 11.01.2017 12:55

Ogólnie ten program zainstalowałem księgowej na kompie, żeby obsługiwała i jest wporządku. Natomiast nie dla każdego będzie dobry, ja prowadzę jeszcze inne elementy jak wystawianie faktur, magazyn itd więc musze mięc też jakiś program osobno online, żebym mógł wszędzie działać. Także w zależności od tego kto i co potrzebuje to jakiś program będzie wystarczający lub nie. Ja osobiście na http://www.systim.pl/program-do-faktur.php wystawiam sobie spokojnie wszelkie dokumenty w razie co.

Komentarze do poprzednich wersji

  #21 18.01.2013 13:38

Forum raks nie działa. Są tam jesynie wpisy konsultantów, zarejestrowac się nie da, bo cały czas uważany jestem za boota :) Po co takie forum?

  #20 14.01.2013 17:40

Ważne żeby program obsługiwał KPIR tak jak http://qfirma.pl/kpir

  #19 18.04.2012 17:42

a jak podróżuje często, taki biznes prowadzę i księgowość a przynajmniej wystawianie faktur muszę mieć online - dlatego wybrałem qfirma.pl i mam święty spokój http://qfirma.pl/

  #18 23.03.2012 01:18

Witam,

z. napisał:
"wymaga, właśnie zainstalowalem wersję demo, wymagane jest hasło, skąd go wziąć?"

Pobierz sobie program z tej strony:
http://download.raks.pl/rakssql/rakssql_sp.exe

To jest link ze strony producenta uprawniający do testowania przez 60 dni, bez potrzeby podawania hasła.

Ja własnie testuję, zobaczymy jak programik będzie się sprawował? :)

  #17 03.02.2012 23:01

"Pragnę zwrócić uwagę iż wersja demo Systemu RAKSSQL dla Samodzielnych Przedsiębiorców nie wymaga żadnych kluczy startowych i pozwala na testowanie programu przez 60 dni bez potrzeby kontaktu z producentem."

wymaga, właśnie zainstalowalem wersję demo, wymagane jest hasło, skąd go wziąć?

  #16 30.03.2011 13:22

Jest to fatalny program nie ma wsparcia pod Windows 7 wogole nie da się połączyć z Bazą FireBirda po Sieci. Cały czas brak połączenia. Nie polecam nikomu.

  #15 22.02.2011 10:13

Ja już tego wynalazku nie kupię skoro nawet wersja 60-dniowa się wywala na XP przy instalacji. W domu nawet na WIN7 próbował nie będę.

  #14 17.05.2010 22:21

Nie polecam tego programu. Obiecują szybki serwis a zgloszonym przeze mnie błędem zobowiązali się zająć za ponad pół roku
Wykupiony drogi abonamanent miał gwaratnować, cytuję "skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów w oparciu o dedykowany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów" i "szybki czas reakcji, ograniczony do niezbędnego minimum przy wykorzystaniu różnorodnych kanałów komunikacji: Internet, poczta elektroniczna, telefon, faks," - po prost kpiny !

  #13 22.03.2010 20:41

a może sam sprawdż w dziale (od sławka)

  #12 04.01.2010 16:20

Szanowny Panie M.,
Pragnę zwrócić uwagę iż wersja demo Systemu RAKSSQL dla Samodzielnych Przedsiębiorców nie wymaga żadnych kluczy startowych i pozwala na testowanie programu przez 60 dni bez potrzeby kontaktu z producentem.
Jeżeli wypełniał Pan jakikolwiek formularz elektroniczny i nie otrzymał od nas odpowiedzi proszę o przesłanie na adres info@raks.pl informacji kiedy zostało wysłane zgłoszenie lub z jakim adresem zwrotnym e-mail (w tytule proszę o wpisanie zwrotu "dla Sławka"). Osobiście sprawdzę Pana zgłoszenie. Wszystkie zgłoszenia naszych Klientów są rejestrowane i monitorowane, a odpowiedzi wysyłamy tego samego lub następnego dnia roboczego.

Z poważaniem
Zespół RAKS

  #11 25.12.2009 01:07

Dużym minusem wszelkich wersji tego programu udostępnionych do ściągania jest system "proszenia się" o pozwolenie na sprawdzenie działania tego programu. Kto o zdrowych zmysłach wymyśla wersje demo która nie pójdzie choćby na godzinę bez klucza który można uzyskać tylko od firmy? Dwa miesiące temu wypełniając formularz elektroniczny miałem nadzieję że cała sprawa potrwa najwyżej kilka dni, choć to i tak okrutnie długo w biznesie, ale co tam, nastawiłem się na czekanie. Po dwóch tygodniach łaskawie do mnie zadzwoniono jaką wersję programu chciałbym sprawdzić w wersji demonstracyjnej... Po jaką cholerę ja to wszystko wypełniałem w formularzu skoro oni później tego nie czytają? Ok, wyślemy do pana klucz na maila, proszę za kilka dni (******????) sprawdzić czy już doszedł... Po kolejnych dwóch tygodniach czekania stwierdziłem że jak teraz mają do klienta takie podejście to nie chce mieć z nimi NIC wspólnego. Wydałem u konkurencji 5 tys. zł. i jestem szczęśliwy że po kilku dniach od zgłoszenia nowy system był już zaimplementowany i używany. Ot tak właśnie RAKSSQL traci klientów...

  #10 20.12.2009 11:47

Dziękuję za odpowiedź. Jednakże pragnę nadmienić, iż testowałem Państwa oprogramowanie już od stycznia 2009 i do października problem pozostawał nie roziwązany. To może dać ludziom do myslenia.Nie mniej jednak uważam, iż naprawienie tego błędu daje możliwość wielu przedsiębiorcom nie korzystającym z magazynu na użytkowanie świetnego narzędzia przy na prawdę niewielkich kosztach mających zarówno opcje sprzedaży jak i księgowości - tego na rynku nie ma żadna inna polska firma, a przynajmniej nie za około 360zł brutto

  #9 12.10.2009 21:52

a może pomogą na forum raksa na http://www.raksmistrz.pl ... za podpowiedzi na forum kasy nie biorą ... :-)

  #8 05.10.2009 11:43

Panie Damianie,
Opisana przez Pana sytuacja została zidentyfikowana jako błąd w danej wersji programu. Standardowo program pozwala na założenie jednego cennika. Około 15 października br. pojawi się najnowsza wersja Systemu RAKSSQL dla Samodzielnych Przedsiębiorców, prosimy o pobranie tej wersji i zaktualizowanie systemu - to wyeliminuje niedogodność.

Z poważaniem
Zespół RAKS

  #7 04.09.2009 11:57

Panie Tomku. Odwiedziłem Pana stronę i mniej więcej wiem czym się Państwo zajmujecie. Jak rozumie jest mi pan w stanie pomóc ale za opłatą. Ja jednak przez ten błąd nie zdecydowałem się jeszcze na żadne oprogramowanie ponieważ szukam rozwiązania dla RAKSSQL SP. Napisałem w tej sprawie również do siedziby firmy RAKS ale nie mam żadnej odpowiedzi. Czyżby firmie Raks nie zależało na przyszłych odiorcach ich produktów, czy może ludzie podobni do mnie są dla nich mało istotni. Jeszcze nie krytykuje, na razie czekam...

Błąd o którym mówie pojawia się w momencie naciśnięcia przycisku cenniki. Po jego naciśnięciu wyskakuje info "transaction not assignet" - myśle, że dobrze napisałem. Co w takim razie z tym fantem zrobić. W odróżnieniu do wersji RAKSSQL dla MP nie ma nawet w słownikach opcji związanej z cenami.

Pomoc w programie nie działa ponieważ zawiera informacje związane z zakładaniem cen nie związane z tą wersją produktu. Co zrobić, czy ktoś na odpowiedź

  #6 03.09.2009 21:52

Witam
Proszę o kontakt na biuro@comtes.pl
Postaramy się pomóc

  #5 01.09.2009 13:35

Dużym minusem w obsłudze programu jest cennik. Dzwoniłem na infolinię, ale tam mówią, że bezproblemowo powinienem taki cennik utworzyć. A mianowicie problem polega na tym, że w momencie próby utworzenia cennika pojawia się błąd, który nie pozwala wejść w omawianą opcje. Pozostaje więc ustalanie na bieżąco cen podczas fakturowania dla danych usług ale taka opcja się nie sprawdza co automatycznie dyskwalifikuje cały program. Testowałem to oprogramowanie na 5 różnych komputerach o różnej specyfikacji i indywidualnych ustawieniach. Wszędzie jest to samo. Czy twórcy mogą coś z tym zrobić lub podpowiedzieć na forum jak utworzyć cennik

  #4 19.03.2009 17:03

Do linku "pobierz" została podpięta błędna ścieżka, kierująca do pełnej wersji. Teraz już jest OK. Przepraszamy za pomyłkę. Zespół RAKS

  #3 08.03.2009 11:57

PO ZAINSTALOWANIU PROGRAM NIE DZIAłA ???

reklama