RAR Password Unlocker 5.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RAR Password Unlocker to narzędzie do odzyskiwania hasła zabezpieczającego archiwum RAR. Program obsługuje wszystkie rodzaje archiwów RAR stworzone przez dowolną aplikację, w tym najnowszą wersję WinRAR-a.

Chcąc uniemożliwić dostęp do archiwów RAR osobom postronnym bardzo często zabezpieczamy je przy wykorzystaniu hasła. Czasem jednak może dojść do sytuacji, w której zapomnimy, jakim ciągiem znaków chronimy swoje dane i sami nie będziemy w stanie otworzyć potrzebnych dokumentów. W takiej chwili warto skorzystać z RAR Password Unlocker, czyli programu, który rozwiąże wspomniany problem.

Hasło możemy odzyskać na jeden z trzech sposobów: atak „brute-force” (testuje wszystkie możliwe kombinacje haseł), atak „brute-force” z maskowaniem (wysoce rekomendowana opcja, która znacznie skraca czas odzyskiwania danych, określając długość zapomnianego hasła, zestaw znaków, itp.), a także atak słownikowy (szuka możliwego hasła w słowniku; opcja przydatna jedynie wtedy, gdy nasze hasło było standardowym słowem, a nie przypadkowym ciągiem cyfr i liter).

Warto dodać, że narzędzie pozwala na automatyczne wyłączenie komputera po zakończeniu operacji odzyskiwania danych. Możliwe jest także zatrzymanie działania programu i wznowienia go w dowolnym momencie dzięki wykorzystaniu funkcji automatycznego zapisywania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Krzysztof.   10 #5 13.05.2018 21:09

@Eskulap1: No to rzeczywiście musi być jakieś super hasło, adekwatne do jakości chronionego archiwum. Ale w niczym nie zmienia to faktu, że hasło to trzeba gdzieś zapisać.

Eskulap1   3 #4 13.05.2018 15:16

@Krzysztof.: Takim programem to można sobie łamać "hasła" tworzone przez totalnych leszczy, bo albo są to zwykłe słowa, albo ciągi małych liter do 5-6 znaków. Porządne hasła takim programem nie złamie się w realnym przedziale czasowym, nawet jak mamy 48 rdzeni.

Krzysztof.   10 #3 13.05.2018 11:01

@Meszuge: No właśnie, zrobi to być może szybciej niż ja sam. To po co mi takie narzędzie? A hasła trzeba po prostu zapisywać!

Meszuge   18 #2 13.05.2018 10:55

@Krzysztof.: To pozna Twoje hasło i dostanie się do Twojego archiwum, proste.

Krzysztof.   10 #1 13.05.2018 10:50

A jeśli tym narzędziem do odzyskiwania hasła zabezpieczającego moje archiwum RAR posłuży się ktoś niepowołany? haker/cracker* (*niepotrzebne skreślić)??