r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

R-Chain na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy R-Chain — z założenia nieskomplikowaną i prostą w zasadach strzelankę 2D, w której oprócz zwykłych umiejętności zręcznościowych trzeba będzie wykazać dobrą interpretacją brzmieniową podkładu muzycznego.

Z pewnością jednak dla wielu osób nie będzie to większym utrudnieniem, ponieważ wszelkie ścieżki dźwiękowe słyszalne w tle można konfigurować samodzielnie w oparciu o własne i sobie znane kompozycje.

Rozgrywka rozpoczyna się wraz z pierwszymi dźwiękami podstawionego utworu. W zależności od jego dynamiki i rodzaju rytmu następują ataki wrogich jednostek. W mgnieniu oka zostajemy otoczeni zewsząd kulistymi pociskami przeciwników i od razu orientujemy się, że gra stawia raczej na ilość obiektów mogących nas strącić niż na ich sztuczną inteligencję.

r   e   k   l   a   m   a

Naszym przewodnim zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej przy życiu lawirując sprytnie pomiędzy ławicami kolorowych kul oraz unikając z nimi styczności. Należy tak długo manewrować i kluczyć po planszy, aż do momentu, gdy kontakt z przeciwnikiem jest już nieunikniony. Wówczas błyskawicznie odpalamy cały zapas zgromadzonej wcześniej energii czego następstwem są spektakularne i widowiskowe reakcje łańcuchowe wpływające bezpośrednio na nasz wynik punktowy.

R-Chain charakteryzuje się oszczędną, niezwykle barwną i efektowną oprawą graficzną, ale przede wszystkim świetną muzyką, którą sami dobieramy według własnego uznania ;-).

Grę R-Chain można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.