reklama

R-Chain na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy R-Chain — z założenia nieskomplikowaną i prostą w zasadach strzelankę 2D, w której oprócz zwykłych umiejętności zręcznościowych trzeba będzie wykazać dobrą interpretacją brzmieniową podkładu muzycznego.

Z pewnością jednak dla wielu osób nie będzie to większym utrudnieniem, ponieważ wszelkie ścieżki dźwiękowe słyszalne w tle można konfigurować samodzielnie w oparciu o własne i sobie znane kompozycje.

Rozgrywka rozpoczyna się wraz z pierwszymi dźwiękami podstawionego utworu. W zależności od jego dynamiki i rodzaju rytmu następują ataki wrogich jednostek. W mgnieniu oka zostajemy otoczeni zewsząd kulistymi pociskami przeciwników i od razu orientujemy się, że gra stawia raczej na ilość obiektów mogących nas strącić niż na ich sztuczną inteligencję.

Naszym przewodnim zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej przy życiu lawirując sprytnie pomiędzy ławicami kolorowych kul oraz unikając z nimi styczności. Należy tak długo manewrować i kluczyć po planszy, aż do momentu, gdy kontakt z przeciwnikiem jest już nieunikniony. Wówczas błyskawicznie odpalamy cały zapas zgromadzonej wcześniej energii czego następstwem są spektakularne i widowiskowe reakcje łańcuchowe wpływające bezpośrednio na nasz wynik punktowy.

R-Chain charakteryzuje się oszczędną, niezwykle barwną i efektowną oprawą graficzną, ale przede wszystkim świetną muzyką, którą sami dobieramy według własnego uznania ;-).

Grę R-Chain można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama