REBEL Coffee REBEL Coffee 1.5.2

Strona główna iOS Zakupy Kupony rabatowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji REBEL można odkrywać nowe kawiarnie i kupować kawę w niższych cenach niż te oferowane przez kawiarniane sieciówki. Program przeznaczony jest dla użytkowników usługi projekt REBEL. Na powitanie, nowi użytkownicy aplikacji mogą liczyć na pierwszą kawę za darmo.

Projekt REBEL oferuje kawę w formie abonamentu. Wystarczy kupić pakiet punktów, wart odpowiednio: 35, 65 lub 99 zł, a nasze konto możemy doładować zarówno na stronie internetowej projektu, jak też w aplikacji mobilnej. Im droższy pakiet kupimy, tym niższa będzie cena jednostkowa wybranej kawy, np. cappuccino możemy dostać już za niecałe 4 zł.

Aplikacja mobilna REBEL coffee pozwala wyszukać na mapie lokale, które biorą udział w projekcie. Każdy lokal ma swoją wizytówkę, opatrzoną dobrej jakości zdjęciami serwowanej kawy. Gdy zdecydujemy się na zakup, wystarczy uruchomić program i pokazać go obsłudze lokalu. Wówczas dokonamy transakcji, a koszt kawy zostanie odjęty od naszego konta. W aplikacji mobilnej możemy sprawdzić historię wszystkich dokonanych zakupów w ramach usługi REBEL coffee.

Program jest zgodny z "płaską" stylistyką systemu iOS, jego obsługa jest prosta i intuicyjna, skorzystamy z niego na iPhone'ach oraz iPadach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!