reklama

REDKit już w sieci — narzędzia do Wiedźmina 2 dla wszystkich

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

CD Projekt RED nie pozwala fanom zapomnieć o swoim Wiedźminie 2: Zabójcach Królów. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, fani Geralta z Rivii dostali wreszcie pakiet narzędzi do swawolnego modyfikowania gry, wymownie nazwany REDKitem. Na razie w becie, bazuje on na rozwiązaniach użytych przy produkcji tytułu i daje komputerowcom spore pole do popisu w temacie przygotowywania własnych przygód w bogatym świecie fantasy.

REDKit do działania wymaga oczywiście zainstalowanej gry z najnowszą aktualizacją. W przypadku posiadania wersji Steam produktu, zostanie ona automatycznie wzbogacona o opcję uruchamiania wytworów wyobraźni innych. Szczegółowe instrukcje korzystania z pakietu znajdziecie na poświęconej zagadnieniu stronie — jest troszkę kombinowania. Pod odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz rozwiązanie kłopotliwych kwestii utworzono z kolei odpowiednią encyklopedię. Pierwsze efekty prac domorosłych projektantów można już sprawdzić — w modyfikacji Lykaon trafimy do malowniczego miasteczka w Temerii, aby pomóc czarodziejce Triss Merigold.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić