RETRY RETRY 1.5.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

RETRY to kolejny tytuł studia Rovio, znanego przede wszystkim z serii Angry Birds. Na pierwszy rzut oka przypomina wciąż popularnego Flappy Bird, jednak to tylko złudzenie.

Ciężko nie doszukiwać się inspiracji programistów z Rovio grą o spadającym ptaszku. Zarówno styl graficzny jak i podstawowe mechanizmy rozgrywki przywołują na myśl Flappy Bird. Wystarczy jednak kilka chwil z grą by odkryć jak wiele je różni.

Po pierwsze RETRY posiada system poziomów. Naszym celem nie jest nieskończony lot w celu zdobycia jak największej ilości punktów, a ukończenie planszy wykonując możliwie wszystkie zadania. W ich skład wchodzi chociażby zbieranie monet.

Różnica tkwi także w sterowaniu. Krótkie dotykanie ekranu podnosi nasz samolot, podobnie jak bohatera Flappy Bird, jednak dłuższe przytrzymanie palca na ekranie sprawia, że zaczyna on zawracać, kręcąc koła w powietrzy.

Dzięki tym zmianom rozgrywka jest nieco trudniejsza, a zarazem bardziej urozmaicona. Takie rozwiązanie ma swoje wady jak i zalety. Gra ma trochę większy próg wejścia niż proste klony Flappy Birds, z drugiej strony, gdy go już pokonamy przykuwa na dłużej. RETRY możecie pobrać za darmo z AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!