RMFon 2.0.1

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RMFon (kiedyś RMF FM Miasto Muzyki) to niewielka aplikacja, pozwalająca słuchać na komputerze (bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej) audycje nadawane przez kilkadziesiąt stacji radiowych Miasta Muzyki - m.in. RMF FM, RMF MAXX czy też RMF CLASSIC.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje analogiczną funkcjonalność co odtwarzacz on-line wbudowany na stronie internetowej Miasta Muzyki. Po uruchomieniu dostępna ona jest z poziomu zasobnika systemowego. Klikając na ikonę programu mamy możliwość zmiany stacji, tworzenia listy ulubionych oraz zmiany ustawień programu. Wśród tych ostatnich znajdziemy opcje pozwalające na uruchamianie odtwarzacza wraz ze startem systemu, powiadamianie o zmianie odgrywanego utworu lub aktualizacjach itp.

W głównym oknie programu znajdziemy informacje o aktualnie nadawanej audycji i piosenkach. Dodatkowo klikając na nie zostajemy przenoszeni na stronę internetową radia gdzie znajdziemy dodatkowe informacje o wykonawcy, płycie, z której pochodzi odtwarzany utwór itp.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  2. Do poprawnej pracy programu wymagany jest Internet Explorer 8 lub nowszy. Dostępny on jest do pobrania w dziale PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Przeglądarki stron WWW (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!