r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RMFon.pl 4.0.6

Strona główna Android Multimedia Radia internetowe

RMFon to aplikacja mobilna internetowej platformy RMFon.pl, gdzie znajdziemy ponad 80 tematycznych stacji radiowych, także te dostępne tradycyjnie: RMF, RMF Maxx czy RMF Classic.

Galeria programu

Aplikacja natychmiast łączy się z wybranym przez użytkownika kanałem. Po kliknięciu na każdy z nich uzyskuje się podgląd na playlistę – utwory nadchodzące i już wyemitowane. Istnieje również możliwość klasyfikacji kanałów ze względu dominujący gatunek muzyczny czy oznaczania wybranych stacji jako ulubione. RMFon może działać w tle podczas normalnego korzystania ze smarftona. Użytkownik ma do wyboru dwa rodzaje jakości: podczas korzystania z połączenia WiFi i przy połączeniu GPRS/3G (odpowiednio 128 kb/s i 48 kb/s).

Mocną stroną aplikacji jest szybkość działania i bogata biblioteka stacji muzycznych. Od czasu do czasu występują jednak problemy ze stabilnością - aplikacja często się buforuje i przestaje działać, by po chwili znów zacząć odtwarzać dźwięk.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.11.2017 12:27

Fajna app. Obecnie maja 96 kanałów tematycznych. Bitrate można ustawiać na 48 lub 128 niezależnie dla Wi-fi oraz 3G/LTE

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.