ROCCAT nagrodzi graczy World of WarCraft za ukooczenie instancji

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Blizzard Entertainment, wydawca gry World of WarCraft, udostępnił w tym roku aktualizację, która wprowadziła do rozgrywki nową instancję – Grobowiec Sargerasa. Na końcu lokacji wojownicy muszą pokonać jedną z najpotężniejszych istot w Azeroth, Kil’Jaedena. Dla członków gildii, która jako pierwsza upora się z nowym wyzwaniem w WoW-ie na najwyższym poziomie trudności, ROCCAT przygotował specjalne nagrody – bezprzewodowe myszki ROCCAT Leadr.

Od kilku tygodni gildie z całego świata ostrzą miecze, szykują pancerze i rozpalają magiczne moce, aby zapisać się na kartach historii społeczności World of WarCraft. Mnóstwo osób poświęciło wiele godzin, aby stad się pierwszymi graczami na świecie, którzy ukończą zadanie związane z Grobowcem Sargerasa na poziomie „hardcore”.

Choć pokonanie Kil’Jaedena na HC stanowi nie lada wyczyn to zwycięzcy tego pojedynku nie otrzymają żadnej nagrody ani od wydawcy gry, ani od innej firmy. W czasach, gdy e-sportowcy na całym świecie są nagradzani za swoje wyniki i osiągnięcia, profesjonalni gracze w World of WarCraft mogą liczyć jedynie na satysfakcję i uznanie wielomilionowej społeczności fanów WoW.

Pracownicy firmy ROCCAT, jako aktywni gracze World of Warcraft, nagrodzą wysyłki kolegów z serwera. Zdecydowali się ogłosid mały konkurs dla gildii. Grupa, która wkroczy do instancji na poziomie HC, rzuci wyzwanie Kil’Jaedenowi i wyjdzie ze starcia zwycięsko, otrzyma w prezencie myszki ROCCAT Leadr.

Są to obecnie najlepsze bezprzewodowe myszki gamingowe dostępne na rynku. W opinii pracowników niemieckiego producenta peryferii komputerowych, prawdziwi liderzy powinni posiadać możliwie najlepszy sprzęt do rozgrywki. Bezprzewodowy Leadr wyposażony w nowatorski sensor optyczny Owl-Eye z rozdzielczością nawet do 16 000 DPI zapewni im maksymalny komfort w trakcie rozgrywki.

Wyścig po głowę Kil’Jaedena można śledzić na stonie Method.

© dobreprogramy