reklama

ROM Installer

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

ROM Installer to zaawansowana aplikacja, pozwalająca na bardzo szybkie i łatwe wgranie i zarządzanie różnego rodzaju modyfikacjami. Aplikacja pozwala nie tylko na używanie zmodyfikowanego oprogramowania (custom ROMy), ale również zarządzanie modułami takimi jak recovery, informowanie o aktualizacjach, oraz wykonywanie i przywracanie kopii zapasowych systemu i wszystkich danych..

Głównym zadaniem ROM Installera jest udostępnienie możliwości przeglądania repozytoriów modyfikacji. Wśród nich znajdziemy chociażby bardzo popularne CyanogenMod, Miui, Parandroid czy też Android Open Kang Project. Wszystkie modyfikacje są poszukiwane w oparciu o używane urządzenie, nie ma więc obawy o pobranie i wgranie nieodpowiedniej modyfikacji – wybierane są tylko te kompatybilne z telefonem lub tabletem. Przeglądarka pozwala na wybranie konkretnej wersji, szybkie poszukiwanie wśród wydań stabilnych jak i testowych. Możliwe jest również informowanie o aktualizacjach gdy te się pojawią, oraz ich automatyczne pobieranie. Aplikacja ponadto pozwala na wgranie zmodyfikowanego recovery, gdzie do dyspozycji oddaje popularne Team Win Recovery Project (TWRP), oraz ClockWorkMod (CWM), zarówno w wersji przyciskowej jak i dotykowej.

ROM Installer pozwala także na szybkie wykonywanie kopii zapasowej aktualnego systemu, aplikacji i ustawień, oraz ich przywracanie w wypadku gdy nowa modyfikacja nie przypadnie użytkownikowi do gustu. W wypadku wszystkich operacji całość jest wykonywana automatycznie, bez konieczności ingerencji ze strony użytkownika. Aplikacja ze względu na sposób działania wymaga dostępu do konta typu root. Jest ona darmowa, autor zaznacza jednak, że niebawem pojawi się płatna wersja premium wyposażona w dodatkowe możliwości.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sandokan2603   1 #4 13.06.2018 14:12

@Anonim (niezalogowany): Mam wlasnie to samo z tel. Lenovo ,wlacza sie i wylacza,nawet do menu nie moge wejsc,dlatego szukam tutaj androida zeby zainstalowac caly system

  #3 05.11.2014 16:39

Mam pytanie niemoge uruchomic htc wildfire s przy wlonczaniu pokazuje sie bialy obraz z logo htc i pochwili resetuje sie i wkolko to samo jak to naprawic pomocy.

AntyHaker   24 #2 28.10.2013 20:07

" ale również zarządzanie modułami takimi jak recovery, ale również zarządzanie modułami takimi jak recovery, " do poprawy ^^

keril   3 #1 26.10.2013 18:20

W wersji podstawowej nie obsługuję samsunga galaxy s advanced(GT-I9070) z androidem 4.1.2,a szkoda wielka

reklama