reklama

ROX Player 1.480

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ROX Player to niewielki i bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz plików audio/wideo, obsługujący wszystkie powszechnie używane formaty multimedialne.

Program tworzony był z założeniem o jak najprostszej obsłudze, dlatego też oferowana przez niego funkcjonalność ograniczona została niemalże do minimum. Obejmuje ona możliwość odtwarzania multimediów z lokalnego dysku twardego, strumieni audio/wideo transmitowanych za pośrednictwem Internetu czy też dostosowywania podstawowych parametrów wyświetlanego obrazu (m.in. jasność, kontrast, nasycenie, saturacja) i wyświetlania napisów do filmów.

Funkcją, wyróżniającą ROX Playera na tle innych odtwarzaczy jest obsługa plików torrent. Mowa tutaj o funkcji, która nie tylko daje możliwość pobierania multimediów z Internetu, ale pozwala na odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików wideo w trakcie ich ściągania. W przypadku tej funkcjonalności nie są wspierane torrenty z muzyką, a jedynie te, zawierające filmy.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
netis   6 #1 26.09.2013 22:22

Nie wiem skąd tak wysoka ocena. Ściągnąłem go bo miałem problem z uszkodzonym filmem. Ale skoro ten miał odtwarzać torrenty w trakcie ściągania to powinien dać rade. Niestety ale się myliłem. W porównaniu z KMPlayer i MPC wypadł blado. Nie tylko zaciął się jak tamte w środku filmu ale również nie potrafił odczytać dźwięku i polskiej czcionki z czym wspomniane programy nie miały problemu.

reklama