r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RPM Calculator 1.3

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

RPM Calculator to aplikacja pozwalająca zmierzyć liczbę obrotów na minutę talerza grafomonu, a także pomaga w kalibracji sprzętu.

By zmierzyć liczbę obrotów należy położyć telefon na talerzu, ekranem do góry, i uruchomić gramofon. Na ekranie smartfonu będzie pokazywana aktualna liczba obrotów w taki sposób, by była czytelna dla obsługującej sprzęt osoby.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
OPROGRAMOWANIE 14.05.2016 | Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.