RRAV Cleaner 2.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RRAV Cleaner jest niewielką aplikacją przeznaczoną do czyszczenia dysku twardego komputera z niepotrzebnych, zaśmiecających go plików.

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy po uruchomieniu programu, jest dość archaiczny wygląd, który przywodzi na myśl aplikacje sprzed dekady. Narzędzie nie posiada żadnych opcji i jedyną funkcją do wykonania jest skan komputera. Ten natomiast jest bardzo szybki i po zaledwie sekundzie potrafi przedstawić wyniki swojej pracy - dzieje się tak dzięki temu, że RRAV Cleaner nie przeszukuje całej zawartości dysku, a jedynie wybrane foldery, w których najczęściej spotkać można niepotrzebne pliki tymczasowe i im podobne.

Dzięki temu program jest w stanie odnaleźć zbędne pliki w błyskawicznym tempie i je usunąć. Przed tym procesem użytkownik może zapoznać się z raportem, w którym odnajdziemy łączną liczbę odnalezionych plików, wykaz jakiego rodzaju pliki odnaleziono oraz oczywiście opcję do ich usunięcia. Aplikacji zdecydowanie brakuje bardziej zaawansowanych narzędzi i możliwości usuwania np. historii przeglądanych stron internetowych, ale jeśli poszukujecie prostego i szybkiego narzędzia do okresowego czyszczenia plików tymczasowych, to RRAV Cleaner jest jednym z kandydatów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych