Rabat 10% na oprogramowanie w nowym sklepie Vobis

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Vobis dziś udostępniła nową wersję swojego sklepu internetowego. Wprowadzone z dniem 1 kwietnia zmiany mają na celu ułatwienie nawigacji po witrynie, przeglądanie oferty sklepu oraz wyszukiwanie konkretnych produktów jeszcze szybciej i przyjemniej.

Główną zmianą serwisu Vobis.pl jest wprowadzenie nowego, inteligentnego systemu wyszukiwania treści w sklepie w oparciu o technologię NetSprint e-Commerce. Funkcja Auto Complete ma na celu ułatwić Internautom wyszukiwanie produktów, dzięki podpowiadaniu w oknie wyszukiwarki pasujących fraz. Dobór podpowiadanych fraz odbywa się zazwyczaj na podstawie najczęstszych zapytań innych Klientów. W technologii tej zawiera się również opcja Misspellingu, czyli poprawy błędnie wpisanej nazwy produktu na właściwą. Pozwoli ona na skuteczne wyszukanie produktu przy nieznajomości dokładnej nazwy lub w przypadku wpisania jej z błędem - "literówką".

Przez pierwsze 10 dni działania nowej edycji sklepu Czytelnicy vortalu będą mogli kupować oprogramowanie w sklepie Vobis z 10% rabatem (na hasło "dobreprogramy").

© dobreprogramy

Komentarze