Rabbids Crazy Rush Rabbids Crazy Rush 1.3.6

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rabbids Crazy Rush to nieskomplikowana platformówka z sympatycznymi Kórlikami w roli głównej, które tym razem chcą dotrzeć na sam księżyc.

Mamy tutaj do czynienia z tzw. auto-runnerem, czyli grą, w której nasza postać nieustannie biegnie, a naszym zadaniem jest kierowanie nią w taki sposób, by zebrać odpowiednie przedmioty i uniknąć wszędobylskich pułapek.

Rabbids Crazy Rush zmusza nas do kolekcjonowania specjalnych puszek. Dzięki nim Kórliki spróbują uruchomić balon księżycowy i wyruszyć w kosmiczną podróż. Zanim to jednak nastąpi pokonają mnóstwo etapów, biegając, skacząc, ślizgając się czy też latając. Gracze mogą nie tylko zaliczać poszczególne lokacje, ale także rywalizować z przyjaciółmi o jak najwyższe miejsce w sieciowych rankingach.

Wraz z postępami w kampanii Rabbids Crazy Rush zaoferuje nam możliwość odblokowania nowych misji (będziemy rozbijać naszych bohaterów o ściany i strzelać nimi w kierunku nieba), a także niedostępnych wcześniej akcesoriów dla Kórlików, w tym rozmaitych strojów zmieniających wygląd naszych postaci. Oprócz tego zrobimy użytek z wózka napędzanego magnesami lub gigantycznego szybowca wykonanego z różowych spodni.

Rabbids Crazy Rush można pobrać za darmo, ale w trakcie zabawy otrzymamy dostęp do wirtualnego sklepiku, gdzie przy użyciu prawdziwych pieniędzy kupimy dodatki do wykorzystania podczas dalszej rozgrywki. Warto również wspomnieć o obecności reklam w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!