Rabbit - Watch Together Rabbit - Watch Together 4.0.92

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rabbit - Watch Together to aplikacja umożliwiająca odtwarzanie dowolnego materiału wideo przez wielu użytkowników w tym samym czasie. Wspierane są najpopularniejsze serwisy, jak np. Netflix, YouTube, Hulu i Amazon.

Czasem dochodzi do sytuacji, w których chcielibyśmy obejrzeć wspólnie z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi nowy program telewizyjny, kolejny odcinek serialu, film lub też jakikolwiek innych program, ale niestety nie możemy spotkać się w tym samym czasie. Wówczas z pomocą przychodzą narzędzia takie jak Rabbit – Watch Together, dzięki którym urządzimy seans online (nawet w podróży, bowiem mamy tutaj do czynienia z mobilnym narzędziem adresowanym do posiadaczy smartfonów i tabletów).

Rabbit - Watch Together pozwala na tworzenie prywatnych grup, a następnie oferuje możliwość wysyłania zaproszeń do wskazanych użytkowników. Wybrane osoby będą mogły dołączyć do danej sesji, by razem nie tylko oglądać program, ale także rozmawiać z pozostałymi uczestnikami seansu (dokładnie w taki sposób, jakby wszyscy przebywali w tym samym pomieszczeniu) przy użyciu wbudowanego komunikatora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!