r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RaceRoom Racing Experience (R3E)

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

Symulatory to taka kategoria gier wyścigowych, która zawsze znajdzie swoich fanów. Okazuje się, że bezpłatnych propozycji dla tych żądnych realistycznych wrażeń zza sztucznego kółka wcale nie brakuje i darmowa gra RaceRoom Racing Experience jest tego świetnym przykładem. Produkt zbudowano na bazie technologii tworzonej przez całe lata, a wszystko ubrano dodatkowo w bardzo ładne szaty graficzne i dźwiękowe.

Galeria programu

Tytuł można w każdej chwili wzbogacić o płatne paczki przykładowo aut, niemniej już podstawowe wydanie daje bardzo dużo radości. Widać doświadczenie producentów, wywodzących się z uznanego zespołu SimBin, zaś obecnie działających pod nową banderą. Co ważne, projekt powinien trafić w gusta szerszej publiczności. Dobrze bawić się będą tu niedzielni gracze i fani padów z tymi mającymi własne fotele wyścigowe.

Producenci gry mogą liczyć na wsparcie znanych producentów aut, a także proponują nam wiele torów wzorowanych na takich istniejących. Poza zabawą dla samotników, z wyborem odpowiedniego poziomu trudności, pomyślano rzecz jasna też o rozgrywce wieloosobowej przez Internet. Samochody prowadzi się inaczej w zależności od danego modelu, zużycia opon czy nawierzchni. Komputerowo sterowani rywale dają wycisk.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
marcin1510   8 #1 26.06.2016 18:45

"niemniej już podstawowe wydanie daje bardzo dużo radości."
Na ten tekst nabierze się chyba tylko ten, kto w to nie grał.
Za darmo mamy dwie albo trzy trasy i 5 samochodów. To ma sprawiać radość ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.