RaceRoom Racing Experience (R3E)

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Symulatory to taka kategoria gier wyścigowych, która zawsze znajdzie swoich fanów. Okazuje się, że bezpłatnych propozycji dla tych żądnych realistycznych wrażeń zza sztucznego kółka wcale nie brakuje i darmowa gra RaceRoom Racing Experience jest tego świetnym przykładem. Produkt zbudowano na bazie technologii tworzonej przez całe lata, a wszystko ubrano dodatkowo w bardzo ładne szaty graficzne i dźwiękowe.

Tytuł można w każdej chwili wzbogacić o płatne paczki przykładowo aut, niemniej już podstawowe wydanie daje bardzo dużo radości. Widać doświadczenie producentów, wywodzących się z uznanego zespołu SimBin, zaś obecnie działających pod nową banderą. Co ważne, projekt powinien trafić w gusta szerszej publiczności. Dobrze bawić się będą tu niedzielni gracze i fani padów z tymi mającymi własne fotele wyścigowe.

Producenci gry mogą liczyć na wsparcie znanych producentów aut, a także proponują nam wiele torów wzorowanych na takich istniejących. Poza zabawą dla samotników, z wyborem odpowiedniego poziomu trudności, pomyślano rzecz jasna też o rozgrywce wieloosobowej przez Internet. Samochody prowadzi się inaczej w zależności od danego modelu, zużycia opon czy nawierzchni. Komputerowo sterowani rywale dają wycisk.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!