Racer 1.10

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To gra, w którą bez wątpienia nie wzgardzii żaden miłośnik samochodowych wyscigów, ale i nie tylko. Grafika jest niczego sobie, a i dźwięk nie pozostawia wiele do życzenia. Największą jednak zaletą gry jest to, że napewno nie znudzi się po kilku kwadransach. Celem nadrzędnym gracza, oprócz walki o najlepsze pozycje w poszczególnych wyścigach, jest zdobycie w posiadanie najlepszego i najszybszego wozu, tak by stać się niedoścignionym dla rywali i okrzykniętym końcowym zwycięzcą oraz zgarnąć główną pulę nagród

Klawiszologia jest prosta i sprowadza się do obsługi samych kursorów. Trzeba pamiętać, by w miarę możliwości trzymać się wyznaczonej trasy, gdyż najmniejszy błąd kosztować nas będzie utratę prędkości, a co za tym idzie kolejnych miejsc w wyścigu. To z kolei ma wpływ na zarobione kwoty pieniędzy (czeskie korony :-), a pamiętać trzeba, że za najlepsze i najszybsze bolidy musimy zapłacić najwięcej.

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!