Rachmistrz GT 1.56

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rachmistrz GT to system obsługi uproszczonej księgowości.

Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych.

Program umożliwia łatwą integrację z Subiektem GT - systemem obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm. Systemem bazy danych zastosowanym w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa zawiera wszystkie programy z linii GT, tj. Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Kasiarz i Gestor, a także sterowniki urządzeń zewnętrznych oraz serwer baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

tani
cukierkowy wygląd
ocena użytkownika
01.10.2013 22:54 • Recenzja do wersji 1.33 SP1

Pracujemy na Subiekcie GT więc prosty wyborem było dokupienie Rachmistrza. Później przesiedliśmy się na Rewizora.
Tak jak genius z postu poniżej polecam zakupy z tego sklepu http://www.sklep-insert.pl/. Tanio i fachowo