r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rachunek Small Business 1.0.28.8

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rachunek Small Business to bardzo prosta i wygodna w obsłudze aplikacja do wystawiania rachunków, która stworzona została z myślą o przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT. Program umożliwia także prowadzenie kartoteki towarów i usług oraz klientów.

Galeria programu

Aplikacja kierowania jest głównie do małych i średnich firm, które zwolnione zostały z podatku VAT oraz które nie prowadzą magazynu. Poza podstawową funkcją wystawiania rachunków pozwala ona na gromadzenie informacji na temat oferowanych towarów czy usług, kontrahentów, a dodatkowo również tworzenie i wydruk zestawień sprzedaży oraz m.in. generowanie zestawień nieuregulowanych należności i zobowiązań na dany dzień.

Rachunek Small Business daje możliwość wystawiania takich dokumentów sprzedaży jak rachunek, rachunek PRO-forma, rachunek korygujący, paragon fiskalny czy dowód sprzedaży. Gotowe dokumenty mogą zostać wydrukowane lub wyeksportowane i zapisane na dysku w postaci plików PDF, JPG lub HTML. Aplikacja wspiera drukarki fiskalne PosNET, Innova, ELZAB. Jej kolejnym atutem jest możliwość tworzenia własnego układu rejestru, możliwość personalizacji wyglądu dokumentów, umieszczanie na nich firmowego loga itp. Co istotne, program pozwala na wystawianie rachunków w obcej walucie, a także wygodne przesyłanie dokumentów sprzedaży pocztą elektroniczną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 16.01.2017 13:58

Trochę lipa z tymi rachunkami bo teraz mogą je tylko wystawiać osoby prywatne po wykonaniu zlecenia lub dzieła, a dodatkowo ordynacja podatkowa nie przewiduje możliwości korygowania rachunków, natomiast błąd popełniony podczas wystawiania faktury można korygować fakturą korygującą, dlatego teraz ogólnie wystawia się faktury i niestety z tego programu sobie keidyś na szybko działałem, a teraz już rachunków nie wytawię :( ALE wystawiam faktury zw. z VAT, czyli dawniej zwane rachunkami właśnie i w programie http://www.systim.pl i jest już Ok. Z tym, że jeżeli ktoś jeszcze może rachunki wystawiać no to spoko ten program RSB :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.