reklama

Rad Challenge 07 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Rad Challenge 07 - jedną z wielu cieszących się ogromną popularnością, sportowych gier online stworzonych przez grupę Greentube.

W Red Challenge 07 nadal pozostajemy przy górskich klimatach (wszyscy pamiętamy świetną serię Ski Challenge), ale tym razem zmieniamy porę roku z zimowej na letnią i przesiadamy się z nart zjazdowych na rower górski.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze pokonanie wyznaczonej trasy położonej wśród przepięknych, górskich widoków. Zjeżdżając w dół praktycznie nie używamy hamulca, a uzyskiwane przez nas prędkości potrafią przekraczać nawet 100 km/h. Prędkość zjazdową należy umiejętnie dostosować do warunków panujących na konkretnym odcinku trasy (pochyłość, rodzaj nawierzchni, głazy, konary, widownia), bo w przeciwnym wypadku upadek gwarantowany; co prawda nie bolesny ;-), ale kosztujący sporo cennych sekund.

Grę Rad Challenge 07 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Sportowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto, każdego zainteresowanego/ą dalszymi przygodami vortalowego Pirata i jego Papugi, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii