Radarr Radarr 0.2.0.1217

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program

Radarr to narzędzie, które wykorzystuje rozwiązania opracowane na potrzeby aplikacji Sonarr, ale w przeciwieństwie do niej zajmuje się wyszukiwaniem filmów, a nie seriali telewizyjnych.

Program oferuje funkcję automatycznego pobierania filmów za pośrednictwem sieci BitTorrent oraz Usenet. Radarr w pełni integruje się z najpopularniejszymi klientami, takimi jak: uTorrent, Deluge, rTorrent, NZBGet, SABnzbd, qBittorrent, Transmission i wieloma innymi. Ściągając wybrany film na dysk twardy komputera możemy nie tylko umieścić go na dowolnej partycji w określonym katalogu, ale także zmienić nazwę pliku, by móc go bez problemu odnaleźć w późniejszym terminie.

Radarr posiada interfejs webowy, który jest niezwykle intuicyjny i bardzo łatwy w obsłudze. Tytuły nadchodzących filmów możemy przeglądać w kalendarzu, natomiast kolejne obrazy odnajdziemy za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by utworzyć listę filmów, jakie zamierzamy obejrzeć, a także zapoznać się z historią pobranych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!