Radical Rockits

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gry nazywane symulatorami nie muszą być zawsze w pełni poważne. Darmowy projekt Radical Rockits na ten przykład postanowił pokazać, dlaczego nie doczekaliśmy się rozpowszechnienia plecaków rakietowych. To ukazana z dużym przymrużeniem oka walka sympatycznych postaci z dwusilnikową bestią na ich plecach, wynoszącą ich pod niebo, a potem z impetem rzucającą w dół. Możliwa jest zabawa w kilka osób.

Dostajemy do dyspozycji dosyć rozległą krainę, ze specjalnie rozstawionymi obręczami, przez które wypadałoby przelecieć, czy też tarczami, a więc wyznaczonymi miejscami do lądowania. Gracz steruje niezależnie jednym oraz drugim silnikiem, zaś do tego dołożono naturalnie balansowanie ciałem. Niby nie brzmi groźnie, w praktyce jednak wykonywanie powietrznych ewolucji naprawdę do najprostszych tutaj nie należy.

Na pewno przy zmaganiach jest kupa śmiechu, zwłaszcza z kolegami przy jednym komputerze. Latać może do 4 osób równocześnie. Początkującym poleca się włączenie w opcjach trybu treningowego, dzięki czemu mamy mniejszą grawitację i trochę łatwiej przez to manewrować. Testem prawdziwej przyjaźnie jest tu kierowanie na spółkę, gdy kontrola nad rakietami i obrotem jednej postaci dzielona jest między dwóch fanów PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Lemingus   5 #1 19.05.2017 22:12

polecam gierke fajna

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji