r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Radio - Muzyka - E-commerce

Strona główna Aktualności

RMF FM rozpoczęło profesjonalną dystrybucję materiałów prasowych w Internecie.

Holding medialny utworzył serwis w Internecie, który umożliwia przeglądanie bazy należących do RMF materiałów fotograficznych. Witryna umożliwia złożenie zamówienia na konkretne materiały, które - w myśl koncepcji - dostarczane są tylko drogą elektroniczną (poprzez e-mail, lub do pobrania w spersonalizowanym serwisie klienta). W myśl regulaminu złożenie zamówienia jest równoznaczne z propozycją zawarcia umowy licencyjnej z RMF FM. Płatności za zdjęcia następują na podstawie wystawionego i przesłanego klientowi przez RMF rachunku. Nie wprowadzono żadnych elektronicznych narzędzi płatności

Znajdujące się w serwisie materiały są przeznaczone do wykorzystanie przez drukowane publikacje i serwisy internetowe. Witryna jest reklamowana w Interii, ale nie została na razie w żaden sposób afiliowana.

Źródło: BiznesNet

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.