r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rain Gauge

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Rain Gauge to nietypowa aplikacja meteorologiczna, skupiająca się w dużej mierze na opadach deszczu. Poza standardowymi informacjami o pogodzie prezentuje dokładne mapy zachmurzenia, a także alarmuje o zbliżających się opadach.

Aplikacja przy uruchomieniu określą naszą pozycję i wyświetla prognozy dla wybranego regionu. Pierwsza z zakładek prezentuje szacowaną ilość opadów z podziałem na godziny. Druga to bardziej klasyczna pogoda. Znajdziemy tu dane o temperaturze, wilgotności, wschodzie i zachodzie słońca, zachmurzeniu itp. Widok dzieli się na dniowy oraz godzinowy. Ten drugi tryb jest dostępny dopiero po zakupie wersji premium.

r   e   k   l   a   m   a

Ostatnia część aplikacji Rain Gauge to mapy pogodowe dla kraju i świata. Możemy prześledzić za jej pomocą ruchy chmur. Z poziomu ustawień zmienimy skórkę, żywy kafelek oraz ustawimy alert dla opadów. Sami określamy powyżej jakiej wielkości chcemy otrzymywać ostrzeżenia.

Rain Gauge to aplikacja darmowa. Podczas testów sprawdzała się zadziwiająco dobrze z określaniem opadów dla naszego kraju zwłaszcza Warszawy i Białegostoku. Program wciąż jest w fazie testów beta, co widać chociażby po tłumaczeniu interfejsu. Bardzo często słowa Angielskie mieszają się z niemieckimi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.