Rain Gauge Rain Gauge

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rain Gauge to nietypowa aplikacja meteorologiczna, skupiająca się w dużej mierze na opadach deszczu. Poza standardowymi informacjami o pogodzie prezentuje dokładne mapy zachmurzenia, a także alarmuje o zbliżających się opadach.

Aplikacja przy uruchomieniu określą naszą pozycję i wyświetla prognozy dla wybranego regionu. Pierwsza z zakładek prezentuje szacowaną ilość opadów z podziałem na godziny. Druga to bardziej klasyczna pogoda. Znajdziemy tu dane o temperaturze, wilgotności, wschodzie i zachodzie słońca, zachmurzeniu itp. Widok dzieli się na dniowy oraz godzinowy. Ten drugi tryb jest dostępny dopiero po zakupie wersji premium.

Ostatnia część aplikacji Rain Gauge to mapy pogodowe dla kraju i świata. Możemy prześledzić za jej pomocą ruchy chmur. Z poziomu ustawień zmienimy skórkę, żywy kafelek oraz ustawimy alert dla opadów. Sami określamy powyżej jakiej wielkości chcemy otrzymywać ostrzeżenia.

Rain Gauge to aplikacja darmowa. Podczas testów sprawdzała się zadziwiająco dobrze z określaniem opadów dla naszego kraju zwłaszcza Warszawy i Białegostoku. Program wciąż jest w fazie testów beta, co widać chociażby po tłumaczeniu interfejsu. Bardzo często słowa Angielskie mieszają się z niemieckimi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!