RainWallpaper RainWallpaper 2.7.1.186

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RainWallpaper to dość ciekawa aplikacja, dzięki której zmienimy tapetę na pulpicie systemu operacyjnego Windows.

Nie chodzi jednak oczywiście o zwykłą podmianę dowolnego obrazu. RainWallpaper jest bowiem czymś znacznie więcej i pozwala umieścić na ekranie zarówno dwuwymiarowe, jak również trójwymiarowe grafiki, rozmaite animacje, zawartość danej strony internetowej, materiały wideo i wiele, wiele innych.

RainWallpaper umożliwia łatwe i szybkie pobieranie tapet z wbudowanej galerii online. Można również tworzyć własne dzieła, a następnie udostępniać je za pośrednictwem doskonale znanego serwisu DeviantArt.

Aby dana tapeta była cały czas wyświetlana, RainWallpaper musi działać w tle. Warto w tym przypadku dodać, że program zużywa zasoby naszego komputera w znikomym stopniu (procesor i RAM), więc nie trzeba obawiać się, że po włączeniu tapety 3D dojdzie do drastycznego spadku wydajności peceta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!