Rakion na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W cotygodniowej rubryce "gra na weekend" znalazła się pozycja, dzięki której będzie można poprawić swój refleks i działanie w zespole.

Rakion to całkowicie darmowa gra typu MMORPG (Massively-Multiplayer Online Role Playing Game) oferująca możliwość zebrania się wielu zawodników w wirtualnym świecie jednocześnie. Na początku zabawy gracz wciela się w jedną z pięciu dostępnych postaci (Blacksmith, Swordsman, Ninja, Mage, Archer). Każda z nich posiada charakterystyczne dla siebie indywidualne cechy oraz umiejętności walki.

Rakion oferuje cztery tryby rozgrywki: Golem War, DeathMatch, Team DeathMatch i Stage. Najciekawszy i chyba najbardziej tajemniczy, przynajmniej dla początkujących graczy, jest tryb Golem War i Stage. Pierwszy polega na zdobyciu Złotego Golema, natomiast drugi na wykonaniu w jak w najkrótszym czasie misji polegającej na zabiciu jak największej liczby przeciwników pokonując przy tym wszelkiego rodzaju pułapki.

Grę Rakion można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy
s