r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RanaRemake 1.0

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RanaRemake przenosi nas w "odległe" czasy gier komputerowych z końca lat 80-tych, kiedy to powstała m.in. taka pozycja jak RanaRama będąca pierwowzorem dla RanaRemake. Zadaniem gracza jest jak najbezpieczniejsze i jak najszybsze przemierzenie plątaniny korytarzy znajdujących się w ośmio poziomowych katakumbach i oswobodzenie uciemiężonych spod jarzma niedobrego Mistrza, dawnego nauczyciela Mervina - bohatera, w którego postać się wcielamy. Gra jest pełna zagadek, magii, czarów oraz trudnych do przewidzenia zdarzeń. W drogę będą nam wchodzić i przeszkadzać w realizacji zadania przeróżne stwory, które należy bezwzględnie zwalczać. Gra posiada swój specyficzny klimat i w pełni oddaje nastrój gier komputerowych z przed ponad 20 lat. Ponadto, niech nie zdziwi nas fakt, że kierujemy żabą :-), albowiem Mervin nieźle narozrabiał zanim doszło do tej decydującej rozgrywki...

Galeria programu

Uwaga:

Na stronie producenta dostępne są wersje gry działające z systemami Linux i Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 29.02.2012 08:10

od tego lepsze jest już Tetris na starej nokii z lat 80 :D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.