r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Randi Zuckerberg odwiedzi Polskę

Strona główna Aktualności

Randi Zuckerberg, do niedawna pełniąca funkcję dyrektora marketingu w Facebooku, odwiedzi nasz kraj. Randi przyjedzie do Polski 9 października, by wziąć udział w kongresie Biznes to Rozmowy.

Randi Zuckerberg najbardziej znana jest z bycia starszą siostrą założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga. Jednak na tym jej osiągnięcia się nie kończą - Randi przez blisko 6 lat pełniła funkcję dyrektora marketingu w Facebooku. Była odpowiedzialna za strategię marketingową portalu, a do jej najważniejszych osiągnięć zalicza się powstanie platformy Facebook Live. Randi odeszła z Facebooka na początku tego miesiąca i zapowiedziała, że założy firmę R to Z Media, która zajmie się wspieraniem firm w skutecznym wykorzystywaniu mediów społecznościowych w działaniach marketingowych.

Była już dyrektor marketingu w Facebooku będzie gościem specjalnym III Kongresu Netii Biznes to Rozmowy, który odbędzie się 9 października 2011. Obok Randi Zuckerberg na kongresie pojawią się także przedstawiciele wielu firm, takich jak Microsoft, Ericsson, Polcom czy Alcatel-Lucent. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie cloud computing i unified communication.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.