reklama

Randi Zuckerberg odwiedzi Polskę

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Randi Zuckerberg, do niedawna pełniąca funkcję dyrektora marketingu w Facebooku, odwiedzi nasz kraj. Randi przyjedzie do Polski 9 października, by wziąć udział w kongresie Biznes to Rozmowy.

Randi Zuckerberg najbardziej znana jest z bycia starszą siostrą założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga. Jednak na tym jej osiągnięcia się nie kończą - Randi przez blisko 6 lat pełniła funkcję dyrektora marketingu w Facebooku. Była odpowiedzialna za strategię marketingową portalu, a do jej najważniejszych osiągnięć zalicza się powstanie platformy Facebook Live. Randi odeszła z Facebooka na początku tego miesiąca i zapowiedziała, że założy firmę R to Z Media, która zajmie się wspieraniem firm w skutecznym wykorzystywaniu mediów społecznościowych w działaniach marketingowych.

Była już dyrektor marketingu w Facebooku będzie gościem specjalnym III Kongresu Netii Biznes to Rozmowy, który odbędzie się 9 października 2011. Obok Randi Zuckerberg na kongresie pojawią się także przedstawiciele wielu firm, takich jak Microsoft, Ericsson, Polcom czy Alcatel-Lucent. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie cloud computing i unified communication.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama