r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Random Generator 1.1.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

Random Generator to dodatek do Excela 2013 SP1 i Excela Online, który pozwala umieścić w zaznaczonym obszarze arkusza losowe dane.

Dodatek pozwala wypełnić komórki liczbami całkowitymi z podanego zakresu, liczbami rzeczywistymi, datami (niestety w notacji amerykańskiej) oraz wartościami binarnymi prawda-fałsz.

r   e   k   l   a   m   a

W Excelu 2016 dodatek nie nadpisuje danych w arkuszu, więc warto wyczyścić pola przed wypełnieniem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

50
OPROGRAMOWANIE 16.12.2015 | Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.