Ranish Partition Manager 2.40

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ranish Partition Manager to skierowany głównie do bardziej zaawansowanych użytkowników program umożliwiający zarządzanie partycjami.

W wersji zarejestrowanej umożliwia defragmentację partycji, zmianę rozmiarów partycji bez utraty danych, kopiowanie i przenoszenie partycji oraz kontrolowania ich lub całego dysku. Standardowo możliwe jest utworzenie jednej z kilku partycji (FAT16, FAT-32, Extended, BeOS, Linux i Linux Swap). Wraz z programem użytkownik otrzymuje także prosty konwerter partycji typu FAT-16 na FAT32. Program daje też możliwość modyfikacji listy startowych partycji w czasie uruchamiania komputera.

Uwaga!

1. Program przeznaczony jest wyłącznie dla doświadczonych użytkowników.

2. Program jest zasadniczo typu shareware ale można go zarejestrować również praktycznie bezpłatnie (tylko do użytku domowego) wysyłając kartkę pocztową na adres autora.

3. Zalecamy uruchamianie programu z wcześniej przygotowanej dyskietki - można ją przygotować wciskając klawisz "A" w programie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!