r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ranking linuksowych programów

Strona główna Aktualności

Serwis LinuxQuestions.org, jeden z popularniejszych serwisów zrzeszających środowisko Linuksa ogłosił rozpoczęcie głosowania w tegorocznym plebiscycie na najlepsze aplikacje dostępne pod Linuksa.

Głosować można na programy w 20 kategoriach, między innymi: najlepszy menedżer okien, dystrybucja typu LiveCD, program graficzny, program do komunikacji, przeglądarka, gra, dystrybucja, program do tworzenia stron WWW, menedżer plików, program multimedialny, powłoka systemu i pakiet biurowy. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 16 marca, a oficjalna ceremonia wręczenia wyróżnień odbędzie się na konferencji LinuxWorld, odbywającej się w dniach 3-6 kwietnia w Bostonie. Ubiegłoroczni zwycięzcy to między innymi przeglądarka Firefox, system baz danych MySQL i pakiet OpenOffice.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.