RarZilla Free Unrar 7.00

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

RarZilla Free Unrar to darmowe, szybkie i proste w użyciu narzędzie do dekompresji archiwów RAR. Aplikacja charakteryzuje się prostą obsługą, dostępnością wielu wersji językowych, a także szybkością podczas rozpakowywania archiwów zapisanych w formacie RAR.

Działanie programu jest banalnie proste, a cały proces rozpakowywania danych możemy wykonać dwoma różnymi metodami. Korzystając z wbudowanej funkcji przeciągnij i upuść, przenosimy dowolne archiwa do programu i rozpakowujemy do wybranego przez nas katalogu. Druga metoda natomiast polega na kliknięciu przycisku „Unrar”, znajdującego się w głównym ekranie programu, a następnie wybraniu dowolnego archiwum znajdującego się na dysku twardym.

Wszystkie skompresowane pliki możemy rozpakować do tej samej lokalizacji, w której znajduje się archiwum lub do innego katalogu utworzonego w dowolnym miejscu na dysku twardym. RarZilla Free Unrar umożliwia również rozpakowywanie archiwów zabezpieczonych hasłem. W tym celu wystarczy zaznaczyć w opcjach odpowiednią opcję deszyfrującą i wpisać w wolnym polu prawidłowe hasło dostępu do archiwum. Warto dodać, że aplikacja obsługuje też archiwa podzielone na części.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 24.02.2015 07:19

7 zip robi to samo i więcej.

Wirrus   8 #2 14.08.2012 14:51

polecam!! dla mnie wystarczy!!
ściągam pliki z z .rar i ten program jest idealny dla mnie!
polecam i jest mega szybki!!!

  #1 27.06.2012 21:21

Spora waga instalatora (ciekawe, ile program zajmuje po instalacji), jak na nakładkę na bibliotekę unrar.dll o wadze niecałych 200 kB.