Ravenfield

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Ravenfield to drużynowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. W odróżnieniu od innych tego typu FPS-ów, opisywana produkcja zawiera wyłącznie tryb singleplayer.

Przed rozpoczęciem swojej przygody z Ravenfield warto mieć na uwadze fakt, że gra została stworzona przez jednoosobowe studio niezależne SteelRaven7, a za wszystko, co zobaczymy na ekranie odpowiada Johan Hassel. Tytuł oferuje zarówno kampanię, jak i tryb Instant Action, w którym po zdefiniowaniu kilku parametrów (mapa, zasady gry, itp.) możemy od razu przystąpić do zabawy.

Ravenfield pozwala dołączyć do zespołu niebieskich, których celem jest rozprawienie się z czerwonymi jednostkami. Do dyspozycji oddano wiele rozmaitych narzędzi eksterminacji (np. pistolety) oraz różnego rodzaju środki transportu ułatwiające poruszanie się po mapie (m. in. czołgi oraz helikoptery).

Mechanika rozgrywki w Ravenfield została skonstruowana w taki sposób, by pierwsze skrzypce grały wyłącznie umiejętności osoby zasiadającej przed monitorem, a zawartość ekwipunku miała drugorzędne znaczenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!