Rayman Classic Rayman Classic 1.0.1

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rayman Classic to gra zręcznościowa - remake słynnego, wydanego w 1995 r. tytułu The Rayman. W 2016 r. gra została przerobiona na potrzeby urządzeń z Androidem, pozwalając przenieść się nieco do przeszłości gier komputerowych.

Rayman to dla wielu postać niemal klasyczna, jeśli chodzi o komputerową rozrywkę. W Rayman Classic dostajemy grę jakby żywcem przeniesioną sprzed ponad dwóch dekad. Grafika w tytule prezentuje się tak, jak kiedyś wyglądały gry pisane na komputery starej daty: pełna jest pikseli i przejaskrawionych grafik, jednym słowem jest bardzo retro.

W grze wcielamy się w postać Raymana, pokonując kolejne bajkowe krainy. Na naszej drodze staną przeszkody terenowe, jak też wrogowie - w tym, na końcu każdej z plansz, tzw. boss, z którym starcie będzie najtrudniejsze. Na planszach możemy skakać, wspinać się po drzewach i lianach, pełzać, aby uniknąć przeszkód, co sprawia, że Rayman Classic jest tytułem bardzo grywalnym i wciągającym, wymaga bowiem sporo sprytu i refleksu. Mapy w grze pokonujemy, aby dopaść złowrogiego Mr Dark, który uprowadził Wielki Proton oraz naszych przyjaciół. Chcąc uchronić świat przed dominacją sił zła, musimy krok po kroku dążyć do uwolnienia naszych sojuszników i pokonania wysłanników Mr Darka. W trakcie gry będziemy kolekcjonować diamenty i uwalniać dostępne dla Raymana supermoce. Grać możemy zaś w trzech trybach: z nieograniczoną liczbą żyć, z trzema życiami do wykorzystania lub tylko z jednym.

Rayman Classic jest grą dostępną tylko za opłatą, a jej cena nie należy do niskich, za ten tytuł zapłacimy bowiem aż 26 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!