Rayman Classic 1.0.1

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rayman Classic to gra zręcznościowa - remake słynnego, wydanego w 1995 r. tytułu The Rayman. W 2016 r. gra została przerobiona na potrzeby urządzeń z Androidem, pozwalając przenieść się nieco do przeszłości gier komputerowych.

Rayman to dla wielu postać niemal klasyczna, jeśli chodzi o komputerową rozrywkę. W Rayman Classic dostajemy grę jakby żywcem przeniesioną sprzed ponad dwóch dekad. Grafika w tytule prezentuje się tak, jak kiedyś wyglądały gry pisane na komputery starej daty: pełna jest pikseli i przejaskrawionych grafik, jednym słowem jest bardzo retro.

W grze wcielamy się w postać Raymana, pokonując kolejne bajkowe krainy. Na naszej drodze staną przeszkody terenowe, jak też wrogowie - w tym, na końcu każdej z plansz, tzw. boss, z którym starcie będzie najtrudniejsze. Na planszach możemy skakać, wspinać się po drzewach i lianach, pełzać, aby uniknąć przeszkód, co sprawia, że Rayman Classic jest tytułem bardzo grywalnym i wciągającym, wymaga bowiem sporo sprytu i refleksu. Mapy w grze pokonujemy, aby dopaść złowrogiego Mr Dark, który uprowadził Wielki Proton oraz naszych przyjaciół. Chcąc uchronić świat przed dominacją sił zła, musimy krok po kroku dążyć do uwolnienia naszych sojuszników i pokonania wysłanników Mr Darka. W trakcie gry będziemy kolekcjonować diamenty i uwalniać dostępne dla Raymana supermoce. Grać możemy zaś w trzech trybach: z nieograniczoną liczbą żyć, z trzema życiami do wykorzystania lub tylko z jednym.

Rayman Classic jest grą dostępną tylko za opłatą, a jej cena nie należy do niskich, za ten tytuł zapłacimy bowiem aż 26 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Klasyka platformówek na smartfonie: pierwszy Rayman trafia na Androida

27
18.03.2016  •  Maciej Olanicki

Do sklepu Google trafiła dzisiaj nie lada gratka dla miłośników starych dobrych platformówek. Pobrać można już stamtąd przeznaczoną na Androida wersję słynnej gry Rayman! Ponadto Ubisoft zdecydował się na zachowanie oryginalnej oprawy, dzięki której nawet na najnowszych smartfonach możemy cieszyć oko każdym kolorowym pikselem. Oprawa graficzna, pełna ferii kolorów, dynamiczna i żywa kolorystyka prezentują się w przypadku Raymana Classic naprawdę ślicznie. Wpływa to oczywiście pozytywnie na samą grywalność, która od 1995, kiedy wydany został oryginał, nie straciła nic ze swojego ogromu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy