Rayman Fiesta Run Rayman Fiesta Run 1.0.0.1

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kontynuacja bardzo ciepło przyjętego i wielokrotnie nagradzanego Rayman Jungle Run. Gra łączy przygody sympatycznego Raymana z gatunkiem runnerów, który świetnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych.

Względem poprzedniczki gra doczekała się wielu modyfikacji. Zamiast tradycyjnych epizodów, przechodzimy misje na mapie świata. Za kolejne zebrane punkty odblokowując kolejne poziomy. Te podzielono ze względu na poziom trudności. Początkowo mamy dostęp tylko do łatwiejszych w ramach jednego regionu, po ich zaliczeniu, odblokowują się trudniejsze.

Poziom trudności to kolejna odczuwalna zmiana względem poprzedniczki. Jest znacznie lepiej wyważony i mniej frustrujący. Sama zabawa to wciąż runner. Nasz bohater posiada standardowy zestaw ruchów takich jak skok, latanie, uderzenie pięścią. Dodatkowo otrzymał możliwość dokupienia wzmacniających bonusów przed każdym z poziomów. Gra posiada system mikropłatności, ale jest on bardzo łagodny. Właściwie wszystkie postaci można spokojnie odblokować bez sięgania po dodatkowe środki.

Muzyka i grafika to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jeżeli ktoś grał w poprzednią część wie czego może się spodziewać. Tym razem jest jeszcze ładniej i efektowniej, a zarazem bardziej żywo i radośnie. Słychać to zwłaszcza w oprawie muzycznej.

Rayman Fiesta Run w wersji na Windows Phone wchodzi w skład kolekcji Xbox Live, dzięki czemu pozwala na odblokowywanie osiągnięć i rywalizację punktową ze znajomymi. Niestety zabrakło darmowej wersji próbnej. Ten tytuł jednak warto kupić w ciemno.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!