r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rayman Fiesta Run na Androida dostanie nowy tryb i postacie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Serii gier z Raymanem, ludzikiem bez nóg, ramion i szyi, nikomu raczej nie trzeba przedstawiać. Androidowi gracze platformówek powinni naszykować swoje palce, bowiem właśnie dziś nadejdzie aktualizacja dla Rayman Fiesta Run.

Tytuł jest kontynuacją Rayman Jungle Run. Rozgrywka, w zasadzie, nie uległa większym zmianom. Nadal podstawą gry jest bieganie, skakanie, zwalczanie przeciwników oraz zbieranie świecących kulek, które pogrążone są we śnie, bądź uwięzione w piniatach i monetach.

r   e   k   l   a   m   a

Bohater przez cały czas biegnie przed siebie, nie ma więc mowy o zmianie kierunku. Ponadto na graczy czekają przeszkody w postaci szpikulców, fruwających ryb, szalonych kucharzy, lawy czy kwasu. Jeden nieudany skok i będziemy zmuszeni do ponownego rozpoczęcia planszy.

Razem z aktualizacją, możemy liczyć na szesnaście nowych poziomów, trzy nowe postaci, dwa gadżety i kolejnego okrutnego wroga do pokonania. Gdyby jednak brakowało Wam wyzwań to twórcy przygotowali także wyjątkowo ciężki tryb nightmare.

Grę możecie zakupić za 11,31 złotych w sklepie Google Play.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.