r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Razer dba o graczy. Wypuścił komunikator dla grających w Pokemon GO

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Logo firmy Razer możecie znać ze sprzętu dla graczy, ale znany w środowisku producent nie próżnuje. Niewielkim nakładem pracy przygotował funkcjonalny, prosty komunikator RazerGo dla grających w najmodniejszą w tym miesiącu pozycję – Pokemon GO.

Komunikator uzupełnia jeden z poważnych braków gry Pokemon GO – brak komunikatora. O ile Ingress studia Niantic został wyposażony w przyzwoity, wbudowany komunikator, z którego można korzystać w grze lub w aplikacji, Pokemon GO zostawia graczy na lodzie.

RazerGo pozwala zrobić mniej-więcej to samo, co komunikator w Ingressie: W przeglądarce przemieścić się na mapie i czytać wiadomości z wybranego obszaru o zadanym promieniu, publiczne lub tylko w ramach drużyny. W aplikacji zaś można zrobić to samo, ale względem swojego bieżącego położenia. Niestety komunikator nie weryfikuje tożsamości trenera, więc można wpisać dowolną nazwę i wybrać dowolną frakcję przy rejestracji. Szkoda, że gra nie daje takiej możliwości.

r   e   k   l   a   m   a

Komunikator przeglądarkowy został uruchomiony kilka dni temu. Aplikacja dla iOS jest już dostępna oficjalnie, choć nie działa prawidłowo wyznaczanie zakresu, z jakiego wyświetlane będą wiadomości. Dla Androida zostanie udostępniona 25 lipca, a z naszej bazy możecie już pobrać APK z wersją RC.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.