reklama

Razoon Extended na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Razoon Extended - niezwykle dynamiczną i wciągającą strzelaninę, w której poruszamy się po osadzonych w klimacie niezbadanej przestrzeni kosmicznej planszach.

Siadamy za steramy nowoczesnego pojazdu kosmicznego, którym ruszamy na podbój galaktyki. Zewsząd atakują niezidentyfikowane, wrogie statki, których ustrzelenie niejednokrotnie będzie wymagało nadludzkich umiejętności. W otwartej walce pomocne będą rakiety, w które wyposażony jest nasz pojazd. Zadaniem gracza jest prowadzenie rozgrywki przez możliwie długi czas powiększając jednocześnie swój dorobek punktowy. Na uwagę zasługuje doskonała, pełna werwy ścieżka dźwiękowa potęgująca zapał gracza do osiągania coraz lepszych wyników. Dodatkowo ciekawa grafika oraz bardzo dynamiczna, pełna zaskakujących zwrotów akcja z pewnością zagwarantują dobrą zabawę wszystkim miłośnikom tego gatunku.

Grę Razoon Extended można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Recenzji świetnych tytułów ciąg dalszy - polecamy test bijatyki Dissidia Final Fantasy na PSP, obecnego króla konsolowych ścigałek, czyli Forzy Motorsport 3, czy przeuroczego EyePeta na PS3. Niewątpliwie przypadło nam do gustu także Marvel Ultimate Alliance 2 - nie co dzień przychodzi w końcu wcielać się nam w ulubione postacie z komiksów...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama