r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rdio 4.0.5.0

Strona główna Windows Phone Multimedia

Oficjalna aplikacja usługi o tej samej nazwie. Rdio zapewnia nam dostęp do sporej bazy muzyki. Jest bezpośrednim konkurentem dla Deezera, Spotify czy też WiMPa. W wersji na urządzenia mobilne daje nam dostęp także do darmowego słuchania.

Galeria programu

To właśnie ta ostatnia cecha jest ostatnio bronią w walce tego typu usług. Oferta Rdio nie wyróżnia się na tle konkurencji. Za darmo z poziomu urządzeń mobilnych możemy słuchać wybranych list, stacji, wokalistów czy też albumów. Nie możemy natomiast wybierać konkretnych utworów.

Interfejs aplikacji wpisuje się w wytyczne modern, poszczególne albumy czy też listy możemy przypinać do ekranu głównego, a główne przyciski umieszczono na dolnej belce. Choć Rdio nie zachwyca wykonaniem to prezentuje się bardzo przejrzyście i schludnie. Zabrakło jedynie polskiej wersji językowej. Minusem programu jest bardzo mała ilość opcji oraz ustawień. Znajdziemy w nim niezbędne minimum.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.