ReIcon ReIcon 1.9

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ReIcon to narzędzie do zapisywania i przywracania układu ikon na pulpicie systemu operacyjnego Windows.

Program może znaleźć swoje zastosowanie wśród użytkowników, którzy wielokrotnie zmieniają rozdzielczość ekranu, co może być wywołane koniecznością uruchamiania określonych gier i programów. Po wykonaniu tych czynności układ ikon na pulpicie może ulec zmianie i jeśli chcielibyśmy, by znalazły się one na tych samych miejscach, co poprzednio, musimy przesuwać je ręcznie. Alternatywnie możemy jednak skorzystać z aplikacji ReIcon.

ReIcon pozwala na zapisywanie układu ikon w bardzo szybki sposób. Przywrócenie go jest równie łatwe, w efekcie czego z programu mogą skorzystać także mniej doświadczeni użytkownicy komputerów. Zwłaszcza, że narzędzie obsługuje wszystkie rozdzielczości ekranu.

Warto dodać, że ReIcon umożliwia także dodawanie opcji do menu kontekstowego, dzięki czemu może zostać ono wzbogacone o niedostępne wcześniej funkcjonalności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!