ReShade 4.9.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ReShade to zaawansowane narzędzie służące do post-processingu zarówno w grach komputerowych, jak i programach. Dzięki niemu zwiększymy np. jakość oprawy wizualnej w Grand Theft Auto V czy Doomie z 2016 roku.

Do dyspozycji oddano szereg rozmaitych dodatków graficznych, takich jak np. ambient occlusion, prawdziwe efekty głębi ostrości, zaawansowane antyaliasing SMAA oparty na wykrywaniu głębokich krawędzi, aberracja chromatyczna, automatyczna saturacja i korekcja barw, cross processing i nie tylko.

Autorzy programu ReShade udostępnili także ReShade FX, czyli własny język cieniowania i transkompilator, którego składnia bazuje na HLSL. Dodaje on rozmaite funkcje ułatwiające prace nad efektami post-processingu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!