ReadAloud ReadAloud 2015.104.1603.5494

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

ReadAloud umożliwia nam czytanie treści poprzez wbudowany w system Windows Phone syntezator mowy. Na chwilę obecną wspiera strony www, wybrane aplikacje oraz pliki w formacie .pdf.

ReadAloud możemy aktywować na dwa sposoby. Pierwszy to klasyczne uruchomienie aplikacji. Przywita nas krótki poradnik z którym warto się zapoznać. Następnie ujrzymy menu, z poziomu którego możemy wczytać plik bądź też otworzyć stronę www. Za pierwszym razem warto zajrzeć do ustawień. Aplikacja ma problem z automatyczną identyfikacją języka, lepiej samemu go ustawić.

Druga metoda polega na skorzystaniu z menu udostępniania w przeglądarce, bądź też z poziomu wspieranej aplikacji/pliku. Wystarczy wybrać ReadAloud jako aplikację docelową. O możliwości odsłuchania teksu zostaniemy powiadomieni odpowiednim komunikatem. Dodatkowo program wspiera możliwość słuchania w tle, wymaga to jednak więcej czasu na przetworzenie treści.

ReadAloud nie zachęca swoim wykonaniem, dodatkowo miewa problemy ze stabilnością. Interfejs wymaga dopracowania, z drugiej strony zaletą programu jest spora ilość opcji konfiguracji w tym wyświetlanego tekstu. Aplikacja dostępna jest za darmo, ceną tego są reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!