RealPlayer 8 Basic

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Real Player to pierwszy odtwarzacz dźwięku i obrazu nadawanego w czasie rzeczywistym (bez konieczności pobierania całych plików). Wykorzystywane przez program formaty RealAudio i RealVideo są najpopularniejszym sposobem transmitowania audycji radiowych i telewizyjnych w Internecie. RealPlayer jest także standardowym odtwarzaczem multimedialnym umożliwiającym odtwarzanie standardowych plików audio i video m.in. MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. W trakcie instalacji program integruje się z zainstalowanymi w systemie przeglądarkami, ustalając jednocześnie optymalne parametry odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.

Uwaga!

Program uruchamia się każdorazowo automatycznie przy starcie systemu i umieszcza swoją ikonkę koło zegarka systemowego. Aby to wyłączyć należy postąpić zgodnie z poniższą procedurą:

1. Kliknij w menu View i wybierz pozycję Preferences.
2. Wybierz zakładkę General.
3. Kliknij na przycisk Settings w sekcji StartCenter.
4. Odznacz pole Enable StartCenter.
6. Klknij OK.
7. Potwierdź swoją decyzję klikając przycisk Yes.
8. Kliknij OK aby zapisac zmiany.
9. Zamknij okno ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!