r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RealPlayer dla Androida z odświeżonym interfejsem

Strona główna Aktualności

Ukazała się nowa wersja beta odtwarzacza RealPlayer dla Androida. Odświeżono interfejs aplikacji, pojawiła się też możliwość podglądu plików audio w trybie poziomym.

Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą już pobrać najnowszą wersję RealPlayera. Twórcy aplikacji wprowadzili uproszczony, bardziej intuicyjny interfejs, a także nowy widżet. Za jego pomocą można kontrolować odtwarzane multimedia z poziomu głównego ekranu w telefonie. Kolejne zmiany to tryb poziomy do obsługi odtwarzanych materiałów audio, a także uproszczona możliwość kasowania plików. Za pomocą RealPlayera będziemy mogli wybrać proporcje obrazu w materiale wideo, jak również szybko ukryć pasek stanu w odtwarzanym klipie.

W najnowszej wersji aplikacji udostępniono także możliwość wyboru lokalizacji dla plików audio, wideo i zdjęć. Pełna lista zmian dostępna jest na blogu twórców programu. Z wpisu dowiadujemy się również, że sporo nowości zostało wprowadzonych na życzenie użytkowników. RealPlayer obsługuje popularne formaty takie jak MPEG-4, H.264, MP3 czy JPEG. Oprócz funkcji odtwarzania multimediów pozwala również na zapisywanie plików w pamięci smartfona.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.