Realarm Realarm 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Realarm to aplikacja stworzona z myślą o osobach często korzystających z różnego rodzaju alarmów i przypomnień. W przeciwieństwie do systemowego Alarmu oferuje spore możliwość konfiguracji, zwłaszcza reguł powtarzania.

Przy pierwszym uruchomieniu warto zapoznać się z krótkim przewodnikiem. Ilość opcji w Realarm może na początku przytłoczyć, jednak wystarczy kilka chwil z programem by zrozumieć jego działanie. Podstawowe alarmy od systemowych odróżniają zaawansowane reguły ich powtarzania. Możemy skonfigurować właściwie dowolne zasady, kiedy dany alarm będzie powtórzony i ile razy. Nowością jest też opcja wyboru kilku różnych dzwonków, które będą odtwarzane losowo. Niestety w tym celu nie możemy wykorzystać własnych dźwięków a jedynie systemowe.

Kolejną z opcji są szybkie alarmy. W ich przypadku ustalamy tylko ile ma trwać przerwa/drzemka. Szybkie alarmy możemy przypiąć jako kafelek do ekranu głównego, tak aby późni móc go łatwo aktywować. Stworzone alarmy możemy przeglądać za pomocą terminarza, bądź też widoku kalendarza.

W celu utrwalenia naszych reguł i ustawień Realarm pozwala wykonać kopię zapasową w chmurze OneDrive. Dzięki czemu po przeinstalowaniu aplikacji możemy odzyskać wcześniejsze ustawienia. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!