Realtime Landscaping Architect 2017 Realtime Landscaping Architect 2017 17.00

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Realtime Landscaping Architect 2016 to świetny program do projektowania trawników, altanek, tarasów, patio, basenów, stawów, kaskad, podjazdów, ogrodzeń, rabat i wielu innych elementów ogrodu. Program bierze pod uwagę strefę klimatyczną, ukształtowanie terenu i pomoże zaplanować system irygacyjny.

Realtime Landscaping Architect zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do przygotowania planu ogrodu, prezentacji 3D (w postaci obrazów, filmów lub aplikacji VR) oraz projektów CAD, potrzebnych do realizacji. Plany można rysować odręcznie, korzystając z dostarczonych tekstur materiałów oraz modeli różnych obiektów. Znajdziemy tu altanki, płotki, elementy podjazdów i ogrodzeń oraz kolekcję roślin z możliwością wizualizacji ich wzrostu i wyglądu w różnych porach roku. Program pozwala też importować modele i szkice z plików DWG, DXF, SKP, 3DS i PDF. By pomóc sobie w projektowaniu, można importować także zdjęcia ogrodu.

Ogromną zaletą programu jest możliwość przełączania się między widokiem z góry i wizualizacją 3D w dowolnym momencie. Gotowy plan, wraz z listą materiałów i roślin, można wydrukować na dowolnym formacie papieru, od A4 do A0, korzystając z miar metrycznych i imperialnych. Projekty można też stylizować, dodając na przykład logo własnego studia.

Wersja próbna programu ma wszystkie potrzebne funkcje, ale jej biblioteka roślin i obiektów jest uboższa niż w pełnej wersji. Ponadto na obrazach i filmach pojawi się znaj wodny. Projekty przygotowane w wersji próbnej programu można bez problemu importować do pełnej po kupieniu licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!