r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Reason Core Security 1.2.0.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Reason Core Security to narzędzie do ochrony komputera z systemem operacyjnym Windows. Usuwa złośliwe oprogramowanie i niechciane dodatki, z którymi nie radzi sobie program antywirusowy.

Galeria programu

Bardzo często podczas instalowania danego programu na dysku twardym pojawiają się także inne, niekoniecznie potrzebne aplikacji (np. kolejna przeglądarka internetowa), które bardzo często są pobierane w tle. Na dysku twardym pojawiają się również wszelakiej maści komponenty reklamowe, wyjątkowo znienawidzone przez użytkowników. Reason Core Security likwiduje te problemy, uniemożliwiając instalację dodatków i chroniąc komputer.

Reason Core Security oferuje funkcję skanowania dysku twardego przy wykorzystaniu danych z chmury (tylko w przypadku wersji płatnej), dzięki czemu komputer chroniony jest przed wszystkimi, w tym całkowicie nowymi zagrożeniami, jakie pojawiają się w sieci. Oznacza to również, że użytkownik nie musi sukcesywnie przeprowadzać aktualizacji programu, by czuć się bezpiecznie podczas codziennej pracy.

Warto dodać, że Reason Core Security jest dostępny w wersji darmowej i płatnej. Bezpłatna edycja chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem, końmi trojańskimi, potencjalnie niechcianymi programami (PUP), a także zapewnia bezpieczeństwo przeglądarce internetowej. Jeżeli użytkownik zdecyduje się na zakup narzędzia, otrzyma możliwość skanowania wykrywania, blokowania i usuwania malware w czasie rzeczywistym.

Uwaga!

 • Przez 30 dni od instalacji program dostępny jest w pełnej wersji, która pozwala użytkownikowi zapoznać się z wszystkimi funkcjami programu. Po upływie okresu testowego narzędzie zmienia się w ograniczoną funkcjonalnie edycję bezpłatną.
 • © dobreprogramy

  Recenzje użytkowników

  Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

  Komentarze

  0 nowych
  FreeWare_RK   21 #4 01.10.2016 15:07

  @maciekk26: Zainstalowałeś go? Widzę, że nie jest darmowy tylko 30 dni triala a potem co?

  FreeWare_RK   21 #3 30.09.2016 20:57

  @maciekk26: I jak ten program? Warty cokolwiek?

  szoszon (niezalogowany): Wykrył Ci cokolwiek? Nie wali za bardzo fałszywymi alarmami?

    #2 13.03.2016 20:21

  @maciekk26: oczywiscie ze tak i polecam bo dziala jak narazie super

  maciekk26   9 #1 09.11.2015 07:45

  można go połączyć z Avastem???

  r   e   k   l   a   m   a
  r   e   k   l   a   m   a
  Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
  Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.