reklama

Rebellion zapowiada Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio Rebellion, znane z ukazywania przygód amerykańskiego strzelca wyborowego Karla Fairburne'a w grach z serii Sniper Elite, zapowiada kolejną produkcję w ramach marki. Nie będzie to jednak pociągnięcie historii głównej, a kontynuacja bardziej rozrywkowego projektu pobocznego Nazi Zombie Army z początków tego roku. Wyszło na to, że fanom bardzo spodobało się mniej realistyczne podejście do walki z nazistami.

Podjęto pewne ryzyko, bo produkt mógł nie przypaść do gustu zagorzałym miłośnikom serii, ale przyjął się i jeszcze praktycznie natychmiast zwrócił, jeżeli o koszty produkcji chodzi. Dlatego też ponownie w grupie w sumie czterech śmiałków wspólnie stawimy czoła demonicznym zastępom III Rzeszy. Pod koniec roku pograją komputerowcy, a niewykluczone jest również późniejsze wydanie produktu na konsolach nowej generacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama