RecImg Manager RecImg Manager 2.0.26222

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RecImg Manager to lekki i niezawodny program do tworzenia i przywracania kopii zapasowej całego systemu operacyjnego Windows 8.

Aplikacja oferuje nowoczesny mechanizm tworzenia kopii systemu oraz charakteryzuje się zaawansowanym harmonogramem zadań, który za pomocą aplikacji będzie wykonywał kopię systemu Windows w określonym czasie. Obsługa programu jest banalnie prosta, a wszystkie czynności związanie z kopią zapasową systemu wykonujemy w kilku prostych krokach. W dodatku z aplikacji możemy korzystać za pomocą monitora dotykowego lub ze standardowych urządzeń – klawiatura i myszka.

Wygląd aplikacji wzorowany jest na kafelkowym interfejsie Metro UI, który idealnie pasuje do nowego motywu graficznego, stworzonego przez Microsoft na potrzeby Windows 8. RecImg Manager tworzy kopie zapasową systemu wraz ze wszystkimi ustawieniami, dokumentami i innymi ważnymi danymi znajdującymi się na partycji systemowej.

RecImg Manager tworzy dokładnie kopię zapasową systemu i przywraca go w ułamku sekundy do stanu w jakim się znajdował do momentu wykonania kopii bezpieczeństwa. W ten sposób możemy szybko przywrócić cały system w wyniku awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Dodatkowo program przywraca nie tylko system operacyjny, ale również dokumenty, filmy czy muzykę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!